Kúpa podpisu na fórach

September 03, 2009

Včera som kúpil podpis na fóre od prispievateľov. graf Dokopy to bolo cez 8 000 príspevkov. Kedysi som kúpil na tom istom fóre podpisy na mesiac a ubehlo to strašne rýchlo, tak som si teraz kúpil rovno na 6 mesiacov.

V podstate som to kúpil len pre web Poslat SMS, ktorý je už dosť starý a nestarám sa oň. Bol to môj prvý pokus o MFA/Mikroweb. Spravil som ho za 6 hodín. Ale myslím že dokopy mal väčšie náklady ako zarobil. Len odkazy som kúpil za 50 usd asi. A toľko ani nezarobil doteraz (plus som kupoval skript), keďže web o poslať sms má ako už niekto písal “každý webtržník”. Je to skôr test, akú dôležitosť majú podpisy pre seznam(aj keď len z jedného fóra). Kedysi ten web bol na 6tom mieste na keyword “poslat sms”, no po zmenách seznamu padol na 36 pozíciu. Dnes som pozrel a už je na 27mičke, no bude veľké sklamanie ak sa nedostane ani do top 10tky. Nechám sa prekvapiť a napíšem asi tak o mesiac report. Tu je screen z dneška.

pozicie pre poslatsmsku.cz

//6.9.2009//

Doplňujem, že traffik sa hneď na druhý deň vrátil do normálu, pozícia na sezname zastala na 18ke, zatial čo sa google prepadol až na 12. Takže to skôr hodnotím ako stratu peňazí a dokonca aj stratu traffiku, keďže to padlo z googla z prvej strany.

No za test to určite stálo.

//3.10.2009//

Pozicie sú 7 na Google na poslat sms a 16 na sezname. Doplňujem to preto, lebo seznam ide nahodiť nové vyhľadávanie a už môj web o poslať sms na sezname ani neviem nájsť, len na keyword poslat sms na o2 aj to až na 5tej strane.


Written by Lucas03 , who uses this as diary. Contact at admin[a]lucas03.com