Cestní piráti

July 23, 2009

Na bicykle v noci

Včera večer sme sa traja spolužiaci dohodli, že pôjdeme na bicykloch do mesta. Teda mesto ako mesto, lebo sme išli do Martina, ktoré nieje až také veľké . Pre mňa to bolo niečo nové, lebo som ešte v živote nebol v meste na bicykli, a zrazu som sa vybral na bike hneď na večer.

V podstate sme prišli do MT o nejakej 9tej, trochu sme sa rozpravali a potom sme sa vybrali jazdiť. Prešli sme cez ľadoveň, sever, centrum a na chvíľu sme sa zastavili aj vo Vrútkach (jedna – dve hodky). Sem tam sa našla trojprúdovka, a kedže mesto bolo úplne prázdne, uživali sme si cesty ako nikdy predtým. Na cestách sa len sem tam objavili taxíky a policajti. Na trojprúdovke sme sa dali každý do jedného prúdu a tak jazdili. V Martine je na severi aj auto radar, keď sme popod neho prešli, ukázalo nám rýchlosť 33 km/h :D. Tak sme sa ešte raz vrátili a skúsili sme to znova, síce som už cítil nohy, po tých 5 hodinách plávania a 50km za pedáľmi to asi nieje nič nezvyčajné 🙂 Na druhý krát sme išli rýchlosťou 39 km/h.

Po 3tej sme už išli spať ku kamarátovi, ktorý býval poblíž. Takže ak sem tam jazdíte na bicykli, určite to niekedy vyskúšajte. A nezabudnite na odrazky, svetlá, reflexnú vestu a prilbu.


Written by Lucas03 , who uses this as diary. Contact at admin[a]lucas03.com