Musím začať písať

December 06, 2009

Už to trvá pár mesiacov. Na internete som prestal robiť v podstate všetko. Stále a vyhováram na školu a nič na nete nerobím (a to mi škola ide dole vodou). Sem som prestal písať skôr ako som začal. Tak som sa rozhodol, že skúsim písať aspoň menšie, no časté reporty. Najlepšie každý deň!

České domény som prestal kupovať, už mesiac som nekúpil ani jednu. Taktiež mikro web som žiadny nespravil. Je to so mnou bieda. Mikroweby by sa hádam mohli pohnúť už čoskoro, ak sa mi podarí spojazdniť wordpress mu na doméne, kde robím mikroweby. Skusím to hádam zajtra dokonfigurovať.

Článok, na ktorý sa už dlho chystám, by mal byť o stávkovaní. Script mám pripravený už takmer mesiac, no kvôli chybe mi to neindexoval žiadny vyhľadávač (ani neindexuje). Chybu mi dúfam opravil Ameeck (kontakt cez webtrh, majiteľ phpbb.cz). Už len čakám na nový report z Webmaster tools(posledný report 21.11), či ho už dokáže indexovať (zatiaľ to tak nevyzerá). Potom predstavím stránku, funkcie a hádam spomeniem aj mikro web, čo chcem robiť a už mám(kedysi som kúpil doménu 2och svetových stávkových kancelárií).

Ďalej sa snažím urobiť script. No ja nie, keďže neviem php a mysql. Vytvoril to brat, teda ten začiatok, no keďže mi neverí, povedal, že je to blbosť a ani to nemá význam, že to nebude fungovať a ani to nezarobí. Tak som to skúsil dať jednému modovi z fóra, čo vravel, že vie php a mysql veľmi dobre. Zatiaľ to nemôžem ani potvrdiť, ani vyvráriť, lebo ani nechápe ako to funguje a ako to fungovať má, tak nevie, čo má kódovať. Myslím, že by to ani nevedel.

Dnes som dal dve domény na sworp.com. Tie projekty od Kraxnet sú naozaj nádherne a na sk a cz trhu určite prevratné. Mali by tomu dať trochu lepší tvar a spraviť to jednoduchšie. Pridal som tam jednu cz doménu s traffikom a druhú s pagerank 4, keďže som sa dočítal, že sa dajú predávať aj odkazy. No zatiaľ si nemyslím, že by mali nejakých investorov. Spravili tomu dosť slabú reklamu, je to celé neprehľadné a je tam toho zbytočne veľa. Určite však skúsim ešte nájsť copywritera na sworp doménu a zistiť ako moc google friendly to bude. Taktiež ma zaujímajú reklamy, čo sa tam objavia.


Written by Lucas03 , who uses this as diary. Contact at admin[a]lucas03.com