Šek preplatený, SLSP

November 25, 2009

Hurry-Up Tak po dlhej dobe sem niečo napíšem, bohužiaľ aj tak nič zaujímavé. V škole nič nestíham, nemám dobré známky z testov a aj zajtra mam dvoj-hodinový test, na ktorý som sa ešte nič neučil. Najprv som chcel len updatnuť starý post: šek doma, ale keďže som tu nič dlho nedal, aspoň info o preplácaní šekov sem hodím. Pevne dúfam, keďže som pred pár dňami urobil základnú štátnicu z angličtiny, že trochu sa mi uvoľní čas a pozriem sa aj po pár doménach.

Pred pár dňami mi prišla sms, že sa mi na účte objavilo pár eur. Hneď som vedel, že taká suma bola zo šeku a tak ma aj zaujíma, koľko to trvalo.

Info o šeku som napísal 10. Okt. 2009, avšak ak si dobre spomínam, šek som dostal už predtým. Bolo to ešte pred bratislavským veľtrhom vysokých škôl, ktorý sa konal okolo 7meho októbra. Síce si už z banky nepamätám, koľko mesiacov mi bolo povedané, že preplatenie šeku môže maximálne trvať, v reale to bolo do 2 mesiacov. Účet bol dobitý 23.11.2009. Poplatok za preplatenie šeku mi Slovenská sporiteľňa strhla 8,30 eur, čo je podľa môjho názoru príliš vysoká suma. Moc info som sa ohľadne tohto na stránke nedozvedel, tak sa to verím niekomu hodí.


Written by Lucas03 , who uses this as diary. Contact at admin[a]lucas03.com