Stávky online - Projekt Betstávky.com :)

December 11, 2009

lopta na futbal ](../uploads/2009/12/lopta-na-futbal.jpg)Bet stávky.com je projekt, ktorý je online už pár mesiacov, no stále nieje dokončený. Web bol spustený 20. Októbra 2009, no na začiatku mal problémy s vyhľadávačmi (chyba vo kóde, ktorú si autor scriptu nechcel pripustit, a tak to bolo opravené až pred cca 15timi dňami). Stávky som považoval a zatiaľ stále považujem ako vysoko zárobkový obor, preto som sa rozhodol spraviť prvý affiliate práve na toto téma. Myslím, že je to dosť riskantné, keďže nestávkujem a nerozumiem sa tejto terminológií.

Stránka má zopár možnosti a výhod, ale nič prevratné, dosť podobných webov na sk/cz scéne už je. Aj tak si myslím, že stránka má všetko po technickej stránke, čo jej treba.Vyhľadávače ju ešte stále neberú vážne, aj napriek registrácií do xxx katalógov. Registrácia však prebehla ešte keď vyhľadávače Bet Stávky.com nemohli precrawlovať kvôli tomu redirect erroru. Už pár dni sa googlu nechce chodiť, indexuje len jednu stránku a preto som sa rozhodol, že napíšem o Bet stávkach článok, aj keď ešte nie sú dokončené.

Stávky online (nwm ake keywordy mám používať) sa dajú prepínať v troch farebných kombináciách(oranžová, zelená a modrá). V sidebare naľavo je kurzový lístok (kurzy Amerického dolára, Eura, Českéj koruny) aktualizovaný každý deň. Pod tým sú horúce tipy (zvýraznené adminom), najlepšie stávkové kancelárie a Anketa. Na sidebare napravo je registrácia, najnovšie správy, partneri a novinky. Havný obsah indexu tvoria najnovšie tipy a zprávy.

Tipy na stávkovanie zadarmo obsahuje samozrejme tipy. Tipy môže dávať každý registrovaný uživateľ v kategóriach

Baseball | Basketbal | Futbal | Hádzaná | Hokej | Tenis | Volejbal.

Pri tipe je dátum zápasu, autor (aj s percentuálnou úspešnosťou.), zápas, kategória (ešte treba dorobiť kurz a opraviť odôvodnenie). Administrátor alebo stanovený moderátori môžu zápas označiť za hot (horúce tipy) a doplniť výsledok.

Spravodajstvo Šport je to, čo ma ešte trápi. Webnoviny zmenili rss a teda novinky dosť dlho neboli preberané (zatiaľ stále nejdu). Najnovšie spravodajstvo sa má aktualizovať každú hodinu. Stará Sita mala 4-5 viet v rss na jeden článok, teraz tam majú už iba jednu. Takže asi budem musieť podpísať zmluvu pre kompletné správy a asi aj platiť “poplatky”.

Stávkové kancelárie obsahujú Profily stávkových(momentálne najlepšia stávková Expekt a Doxxbet ). Na tvorenie profilov som si vytvoril šablonu, takže by malo byť porovanie veľmi trefné. Len sa mi niekedy niektoré informácie nedaria nájsť, ktorými sa naopak ostatné stávkové chvália. V podstate chcem z toho spraviť niečo ako mini profil, a odkazovať odtiaľ ešte na mikroweby na konkrétne stávkové, ako napríklad Skybet.cz, kde budú komplexné informácie. Prelinkovanie zvýši silu oboch strán. Možno to nasledne prelinkujem aj z doménou Texasholdempoker.sk, ak aj tam niečo postavím.

Kategória najlepšie kurzy obsahuje iframe s tabuľkou najvýhodnejších kurzov u konkrétnych stávkových. Je to zatiaľ po anglicky, pýtal som sa ich či majú slovenčinu, no odpísali mi negatívne. Snažili sa ma presvedčiť nech pre nich prekladám za ročné členské zdarma. Keď som však zistil, koľko tam je textov, tak to padlo. Odvtedy sa asi na mňa hnevajú a nechcú mi dať ani českú verziu. 😀

V Tabuľke výsledkov je prehľad momentálnej pozície tímov vo vybraných krajinách vo futbale. Posledné odkazy v menu sú profily uživateľov.

No do budúcnosti chcem samozrejme dorobiť profily, pridať affiliate na hlavné stávkové a dúfam aj v pár mikrowebov. Opraviť chyby, dorobiť titles pre menu a nájsť nejakých stávkarov. Do pár mesiacov, ak sa návštevnosť zodvihne a stane sa stálou, kúpim tie celé články od Sity. Toto mi však bude trvať asi rok až dva, keďže som lenivý, nestíham v škole a mám viac vecí na nete.

Dnes som len tak mimochodom kúpil 3 slovenské domény: Gauce.sk, Scripty.sk a Expirujucedomeny.sk Myslel som, že budú volné ešte pekné domény, ale online aj offline firmy to dosť masívne skupujú.


Written by Lucas03 , who uses this as diary. Contact at admin[a]lucas03.com