Prvo aprílový Pagerank update?

April 03, 2010

google-pagerank Dnes som si všimol, že blog lucas03.com zhodil pagerank z 5 na 4ku. Celkom som čakal, že skôr stúpne, tak ale väčšinou, keď doména dostane pagerank x, po nasadení projektu sa zhodí na (x-1) or (x-2). To dosť záleží od outgoing links a inlinks, plus prelinkovanie a pod. Keď som skúšal hľadať informácie ohľadne dátumu pagerank updatu, tak som na nič nenatrafil a je to čudné. Že by si to už nikto nevšimol?

Osobne som s pagerank updatom spokojný, už len najsť viac textárov a webmakerov. Keďže teraz maturujem, tak to poväčšine len manažujem. Ešte prerábam pozeraj.me, čo hadám bude vo výslednom efekte pozitívne. Skúsil som pagerank na 100 doménach a všade bol posun, či už hore alebo dole. Mám dosť 5 tiek, najviac 4riek. Dosť ma štve, že sa bojím do veľa vecí ísť. Tie domény z “Nové domény do portfólia?” sa ako som predpokladal uchytili a dostali pekne pr číslo as well. Ale stále nemám nápad čo na tom postaviť. Vadí mi tam pomlčka a žiadny keyword v domene. Ale keďže sa tie, čo som skúsil na tasting osvedčili ako silné domény a hodnotovo majú odkazy a traffik medzi TOP v mojom “portfóliu”, musím viac dumať, napisať pár známym o radu etc.

Tak ja budem pokračovať v kupovaní domén doterajším systémom, chcem ako tak spraviť portfólio a za rok by som sa už na tom mohol začať aj nabaľovať 🙂 Len či do vtedy prežijem. Tak skúste sa pozrieť, či ste zaznamenali zmenu. Držím palce a hádam sa potešíte! 🙂
Dátumy pagerank updatov


Written by Lucas03 , who uses this as diary. Contact at admin[a]lucas03.com